KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13193322
nr 1319 3322
Björn von Rosen
(1905-1989), Sverige
Blyerts, 2 st, Monogramsignerad. Signerad, daterad -55. Motivet: 10x23 & 18x23 cm
Björn von Rosen, svensk målare född 1905, död 1989.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 april 2020
kl 20:58:54
7/4 16:12:19
100 kr
13/4 16:29:02
Björn von Rosen
Läs mer om Björn von Rosen